Ahogy én látom Szolnokot

Kaid Nabil festőművész Szolnok említésének 950. évfordulójára rendezett kiállítása.
A vendégeket köszönti: Szalay Ferenc, Szolnok és térsége fejlesztéséért felelős miniszteri biztos, a Szolnok950 emlékbizottság elnöke, Dr. Kállai Mária országgyűlési képviselő, valamint Ő.E. Ahmed Abdulla Nagi, a Jemeni Köztársaság nagykövete.

A kiállítást megnyitja: Dr. Kertész Róbert, a Damjanich János Múzeum régésze.
Zenei közreműködő: Ádám Jenő zeneiskola

Megnyitó: augusztus 30. 16.00
A kiállítás szeptember 27-ig látható.

Dátum
2025 aug 30 - 2025 szept 27
Elmúlt
Időpont
08:00 - 10:00
Helyszín
Aba-Novák Agóra
Szolnok
Kategória
Szervező
Aba-Novák Agóra
QR Code